Equip

Direcció General

José Luis
Iriberri sj
Counselor
Direcció General Despatx: 106 +34 93 252 28 90 Extensió: 1062 joseluis.iriberri@htsi.url.edu
Veure fitxa de professor
María José
Permanyer
Secretaria Direcció
Direcció General Despatx: 112 +34 93 252 28 90 Extensió: 1122 mariajose.permanyer@htsi.url.edu

Vicedeganat Acadèmic i de Recerca

Albert
Fornells
Videdegà
Vicedeganat Acadèmic i de Recerca Despatx: 107 +34 93 252 28 90 Extensió: 1071 albert.fornells@htsi.url.edu
Veure fitxa de professor
Jordi
Ficapal
Director Pedagògic i d'Innovació
Vicedeganat Acadèmic i de Recerca Despatx: 306 93 252 28 90 Extensió: 3061 jordi.ficapal@htsi.url.edu
Veure fitxa de professor
Esther
Binkhorst
Directora Màsters Universitaris
Vicedeganat Acadèmic i de Recerca Despatx: 308 +34 93 252 28 90 Extensió: 3082 esther.binkhorst@htsi.url.edu
Veure fitxa de professor
Antonio
Hermosilla
Director Executive Màsters
Vicedeganat Acadèmic i de Recerca +34 93 252 28 90 antonio.hermosilla@htsi.url.edu
Veure fitxa de professor

Secretaria

Jorge
Peralta
Secretari Acadèmic
Secretaria Despatx: 308 +34 93 252 28 90 Extensió: 3081 jorge.peralta@htsi.url.edu
Veure fitxa de professor
Mercedes
Fontanals
Cap Secretaria Acadèmica
Secretaria Despatx: 210 +34 93 252 28 89 Extensió: 2101 mercedes.fontanals@htsi.url.edu
Laura
Abelenda
Secretaria Acadèmica
Secretaria Despatx: 210 +34 93 252 28 89 Extensió: 2102 laura.abelenda@htsi.url.edu

Oficina acadèmica

Elena
Puig
Coordinadora Oficina Acadèmica
Oficina acadèmica Despatx: 210 +34 93 252 28 90 Extensió: 2104 epuigdelabellacasa@htsi.url.edu
Anna
Campañá
Academic Counselor
Oficina acadèmica Despatx: 208 +34 93 252 28 90 Extensió: 2082 anna.campana@htsi.url.edu
Veure fitxa de professor
Jordi
Sales
Academic Counselor
Oficina acadèmica Despatx: 208 +34 93 252 28 90 Extensió: 2081 jordi.sales@htsi.url.edu
Veure fitxa de professor
Itziar
Ramirez
Professional Development Advisor
Oficina acadèmica Despatx: 111 +34 93 252 28 90 Extensió: 1112 itziar.ramirez@htsi.url.edu
Veure fitxa de professor
Gisela
Domínguez
Professional Development Advisor
Oficina acadèmica Despatx: 111 +34 93 252 28 90 Extensió: 1111 gisela.dominguez@htsi.url.edu
Veure fitxa de professor
Marta
Capdevila
Coordinadora CDT
Oficina acadèmica Despatx: 210 +34 93 252 28 90 Extensió: 2103 marta.capdevila@htsi.url.edu
Alba
Daroca
Auxiliar Biblioteca
Oficina acadèmica Despatx: 201 +34 93 252 28 90 Extensió: 2359 alba.daroca@htsi.url.edu
Ana
Vinué
Coordinadora Oficina Acadèmica
Oficina acadèmica Despatx: 206 +34 93 252 28 90 Extensió: 2061 ana.vinue@htsi.url.edu
Fritz
Habermann
International Officer
Oficina acadèmica Despatx: 206 +34 93 252 28 90 Extensió: 2062 fritz.habermann@htsi.url.edu
Veure fitxa de professor

Relacions Executives

Elisabet
Sulé
Directora Relacions Executives
Relacions Executives Despatx: 113 +34 93 252 28 90 Extensió: 1131 elisabet.sule@htsi.url.edu
Elisenda
Claret
Relacions Executives
Relacions Executives Despatx: 113 +34 93 252 28 90 Extensió: 1132 eclaret@htsi.url.edu

Comunicació i Admissions

Mónica
Alonso
Directora de Comunicació i Admissions
Comunicació i Admissions Despatx: 104 +34 93 252 28 91 Extensió: 1041 monica.alonso@htsi.url.edu
Cristina
González
Admissions Grau
Comunicació i Admissions Despatx: 104 93 252 28 91 Extensió: 1043 cristina.gonzalez@htsi.url.edu
Lia
Naik
Admissions Màsters
Comunicació i Admissions Despatx: 104 +34 93 252 28 91 Extensió: 1042 lia.naik@htsi.url.edu
Karen
Molina
Admissions Màster
Comunicació i Admissions Despatx: 104 +34 93 252 28 91 Extensió: 1042 kmolina@htsi.url.edu
Núria
Valero
Comunicació
Comunicació i Admissions Despatx: 106 +34 93 252 28 91 Extensió: 1061 nuria.valero@htsi.url.edu
Clara
Pérez
Comunicació
Comunicació i Admissions Despatx: 104 932528191 Extensió: 1044 clara.perez@htsi.url.edu

Gerència

Mercè
Pedrola
Gerent
Gerència Despatx: 112 +34 93 252 28 90 Extensió: 1121 merce.pedrola@htsi.url.edu
Francesc
Teixidó
Director Sistemes d'Informació
Gerència Despatx: 205 +34 93 252 28 90 Extensió: 2051 francesc.teixido@htsi.url.edu
Veure fitxa de professor
Arnau
Tresserras
Sistemes d'Informació
Gerència Despatx: 203 +34 93 252 28 90 Extensió: 2032 arnau.tresserras@htsi.url.edu
Genís
Ramon
Serveis TIC
Gerència Despatx: 203 +34 93 252 28 90 Extensió: 2031 genis.ramon@htsi.url.edu
Xavier
Mendoza
Coordinador Serveis Generals
Gerència Despatx: 109 +34 93 252 28 90 Extensió: 1091 xavier.mendoza@htsi.url.edu
Olivia
Tomic
Administració
Gerència Despatx: 110 +34 93 252 28 90 Extensió: 1101 olivia.tomic@htsi.url.edu
Geni
Hospital
Administració
Gerència Despatx: 110 +34 93 252 28 90 Extensió: 1102 geni.hospital@htsi.url.edu
Sol·licita informació

Si desitja sol·licitar informació pot emplenar aquest formulari. L'equip d'HTSI es posarà en contacte amb vostè per resoldre els seus dubtes i oferir-li tota la informació que necessiti.

Nom complet*

Telèfon*

Correu electrònic*

Tema de la consulta*

Comentaris

Ens autoritza perquè li enviem comunicacions electròniques sobre informació comercial referent als nostres cursos, jornades i demés activitats.
He llegit i accepto la política de protecció de dades